Мішки паперові відкриті

 

Мішки паперові відкриті

Мішки паперові відкриті використовуються для зберігання різних сипучих і дрібних штучних матеріалів. Найбільш часто подібні вироби застосовуються для зберігання будівельних сухих сумішей, насіння, хімічної сировини, органічних добрив та продуктів харчової промисловості. Їх конструктивною особливістю є відкрита горловина. Подібна конструкція полегшує процес засипання, фасування сипучих матеріалів. Після укладання вантажу, горловина зашивається спеціальною ниткою, пробивається степлером або заклеюється за допомогою скотча. Мішки паперові відкриті в залежності від свого призначення можуть складатися з декількох шарів високоякісного паперу. Для хімічних речовин, може використовуватися спеціалізований папір із захисним покриттям. Компанія ЕКОПАК в широкому асортименті пропонує мішки паперові відкриті, купити які можна за вигідними цінами. Ми пропонуємо продукцію стандартних розмірів, також передбачена можливість виготовлення продукції за індивідуальними мірками.

Технічні характеристики

Довжина мішка від 450 мм до 1100 мм
Ширина мішка від 400 мм до 520 мм
Дно мішка від 80 мм до 160 мм
Кількість шарів від 1 до 4
Друк на мішку до 2+1 кольорів
Друк на покривному листі до 2 кольорів
При виготовленні паперових мішків застосовується як білий так і коричневий крафт-папір від 60 до 100 г/м.кв. для додаткового захисту від вологи можливе використання поліетиленової вставки та ламінованого паперу високої міцності.


Мішки паперові ламіновані

Ламіновані паперові мішки. Крафт-мішки з поліетиленовим шаром. Ламіновані крафт-мішки та пакети (мішки паперові з поліетиленовим шаром або вкладишем) стрімко завоювали популярність у наших клієнтів. Для забезпечення кращої герметизації мішка, захисту його вмісту від впливу вологи, поліпшення характеристик міцності властивостей упаковки використовують ламіновані паперові мішки. Ламінований папір - це крафт-папір, який на екструдері був рівномірно покритий шаром поліетилену 10-20 мікрон. Так само ламінований папір крім вологи відмінно справляється з низькою температурою. За рахунок своїх характеристик міцності і захисту від вологи він може бути використаний в багатьох областях.

Паперові мішки з внутрішнім, зовнішнім або міжслойним ламінуванням чудово підійдуть для фасування заморожених ягід та овочів. Також для молочних сумішей, борошна, цукру, спецій, комбікормів, мінеральних добрив і т.д. Широке застосування багатошарові ламіновані паперові мішки отримали у будівельній, хімічній, сільськогосподарській галузі для фасування: будівельних сумішей, клею, цементу, бітуму, нафтопродуктів і т.п.


Крафт-мішки та пакети паперові з ручками

На відміну від звичайних паперових пакетів наша компанія виготовляє дійсно міцний паперовий мішок з ручками. Дно мішка укріплене додатковою стрічкою з мікрокрепованого крафт-паперу білого та коричневого, що унеможливлює проривання дна та висипання з дна мішка дрібної сипучої продукції. Ми можемо використати кілька шарів паперу різного ступеня міцності, в тому числі шари з вологостійким шаром. Завдяки цьому мішки з ручками здатні витримувати вагу до 15кг. Для виготовлення плоских ручок ми використовуємо розтяжимий та напів- розтягуючий крафт папір. Наші мішки паперові з ручками використовують під продукти харчування у супермаркетах на виніс товару, крафт-мішки з ручками під цукор 5, 10 кг, мішки паперові з ручками під борошно 5, 10 кг, мішки паперові з ручками для деревного вугілля 3, 5 кг, мішки та пакети паперові з ручками для суміші та корма для тварин. На дані паперові пакети з ручками на замовлення клієнта ми нанесемо кольоровий друк.


Пакування відкритих паперових мішків

Мішки паперові відкриті формуються у пачки 50-100шт. Згодом стягуються поліпропіленовою стрічкою та укладаються на дерев’яні піддони по 2000-3000шт. Після цього на 24 години продукція потрапляє у вентиляційну сушильну камеру. Далі піддони з тарою обертаються поліетиленовою стрейч плівкою та обв’язуються пакувальною стрічкою. У місцях з’єднання кінці обв’язувальних матеріалів закріплюються пряжками.

Дана пакування надійно захищає продукцію від пошкодження при навантажувально-розвантажувальних роботах і транспортуванні. За узгодженням зі споживачем можливі інші способи пакування паперових мішків, але за умови збереження їхньої цілісності.

"Завжди вибирайте найскладніший шлях — там ви не зустрінете конкурентів.", - Шарль де Голль