Мішки паперові відкриті

 

Мішки паперові відкриті

Мішки паперові відкриті використовуються для зберігання різних сипучих і дрібних штучних матеріалів. Найбільш часто подібні вироби застосовуються для зберігання будівельних сухих сумішей, насіння, хімічної сировини, органічних добрив та продуктів харчової промисловості. Їх конструктивною особливістю є відкрита горловина. Подібна конструкція полегшує процес засипання, фасування сипучих матеріалів. Після укладання вантажу, горловина зашивається спеціальною ниткою, пробивається степлером або заклеюється за допомогою скотча. Мішки паперові відкриті в залежності від свого призначення можуть складатися з декількох шарів високоякісного паперу. Для хімічних речовин, може використовуватися спеціалізований папір із захисним покриттям. Компанія Волинь Трейд Пак в широкому асортименті пропонує мішки паперові відкриті, купити які можна за вигідними цінами. Ми пропонуємо продукцію стандартних розмірів, також передбачена можливість виготовлення продукції за індивідуальними мірками.

Технічні характеристики

Довжина мішка від 450 мм до 1100 мм
Ширина мішка від 400 мм до 520 мм
Дно мішка від 80 мм до 160 мм
Кількість шарів від 1 до 4
Друк на мішку до 2+1 кольорів
Друк на покривному листі до 2 кольорів
При виготовленні паперових мішківзастосовується як білий так і коричневий крафт-папір від 60 до 100 г/м.кв. для додаткового захисту від вологи можливе використання поліетиленової вставки та ламінованого паперу високої міцності.


Пакування відкритих паперових мішків

Мішки паперові відкриті формуються у пачки 50-100шт. Згодом стягуються поліпропіленовою стрічкою та укладаються на дерев’яні піддони по 2000-3000шт. Після цього на 24 години продукція потрапляє у вентиляційну сушильну камеру. Далі піддони з тарою обертаються поліетиленовою стрейч плівкою та обв’язуються пакувальною стрічкою. У місцях з’єднання кінці обв’язувальних матеріалів закріплюються пряжками.

Дана пакування надійно захищає продукцію від пошкодження при навантажувально-розвантажувальних роботах і транспортуванні. За узгодженням зі споживачем можливі інші способи пакування паперових мішків, але за умови збереження їхньої цілісності.

"Завжди вибирайте найскладніший шлях — там ви не зустрінете конкурентів.", - Шарль де Голль