Крафт папір у рулонах

 

Крафт папір у рулонах

ЕКОпак пропонує своїм замовникам білий та коричневий крафт-папір в рулонах та в аркушах від кращих європейських виробників.

Крафт-папір - це дуже міцний папір зі слабопровареної довговолокнистої сульфатної целюлози.

В порівнянні із синтетичними непаперовими матеріалами крафт-папір – це матеріал, який «дихає», що дозволяє продукції здійснювати повітреобмін із оточуючим середовищем при перепадах температури та вологості. Він застосовується всюди, де від паперу вимагається підвищена міцність, пористість та жорсткість. Крафт-папір, також, характеризується гарною повітропроникністю, підвищеним супротивом до роздирання, відносним подовженням. В нашому ассортименті представлений як целюлозний крафт-папір так і макулатурний (з вторинної сировини).
Типи крафт-паперу різняться між собою не тільки механічними характеристиками, але й за кольором (з відбіленої та невідбіленої целюлози), шорсткості, фактурі поверхні, типу покриття, що наноситься..

Зображення на крафт папір наноситься багатьма видами друку, найпопулярніші з яких - флексодрук, офсетний друк та глибокий тип друку.

Наша компанія представляє на ринку України продукцію наступних виробників крафт-паперу:
BillerudKorsnas AB (Фінляндія, Швеція)
Stora Enso (Польща)
Mondi Paper Sales GmbH (Чехія, Болгарія)
Сегежський ЦПК (Росія)

Крафт-папір використовується для виготовлення паперових виробів, до яких пред’являються підвищені вимоги до міцності: мішки для вугілля, цементу, будівельних сумішей, продуктів харчування (борошна, цукру, сухого молока, солі) для пакування товарів хімічної промисловості та інших.
Останнім часом крафт-папір, також, активно використовується в медичних установах. В папір завертають медичні інструментм і кладут їх в сухожарову шафу. Після цього інструменти зберігають стерильність протягом 3-х днів.

"Найкраще визначення цілі: мрія, яка має здійснитись у точно окреслений термін.", - Харві Маккей