Крафт мішки паперові

 

Мішки паперові клапанні (з зовнішнім клапаном)

Мішки паперові клапанні (з зовнішнім клапаном) - це прекрасний варіант для зберігання будь-яких сипучих матеріалів використовуваних в будівництві, сільському господарстві або харчової промисловості. Вони також підходять для зберігання хімічних матеріалів, соди і т.д. Підприємство Волинь Трейд Пак пропонує упаковку будь-яких модифікацій за доступними цінами.
Клапанний мішок закритий з нижньої і верхньої сторони, для засипки сировини, в ньому залишено отвір (клапан) у верхній частині. Завдяки подібній конструкції проводитися більш дбайлива та швидка засипка вантажу, виключається ризик втрати цінної сировини. Після розфасовки клапан змикається завдяки внутрішньому тиску, що здійснюється на стінки. Завдяки подібній системі забезпечується високий рівень герметичності. Купити подібну упаковку варто підприємствам, які займаються масштабним виробництвом будівельних сухих сумішей, підприємствам, що діють у сфері харчової та хімічної промисловості.

Технічні характеристики

Довжина мішка від 450 до 850 мм
Ширина мішка від 400 до 500мм
Дно мішка від 90 до 160 мм
Кількість шарів від 1 до 4
Друк на мішку до 2+1 кольорів
Друк на покривному листі до 2 кольорів
При виготовленні паперових мішків застосується як білий так і коричневий крафт-папір від 60 до 100 г/м.кв. Для додаткового захисту від вологи можливе використання поліетиленової вставки та ламінованого паперу високої міцності. Мішки паперові склеюються клеєм на крохмальній основі. А зображення наноситься водоемульсійними фарбами німецького виробництва.

Мішки паперові клапанні (мішки закриті ) виготовляються з декількох шарів паперу з різними покриттями. Структура матеріалу дбайливо підтримує необхідний рівень вологості і не заважає циркуляції повітря. В результаті чого при порушенні умов зберігання не скупчується конденсат, і продукція не відсиріє. Висока міцність дозволяє використовувати упаковку для зберігання практично будь-яких матеріалів. Однак при намоканні папір може зіпсуватися і втратити свої властивості.

Купити мішки паперові клапанні можна практично будь-яких розмірів, в асортименті є вироби стандартних габаритів, а також передбачена можливість виготовлення за індивідуальними розмірами. Також для надання упаковці естетичного вигляду та популяризації товару, на поверхню може наноситися кольорове зображення обране замовником. Можливості друку дозволяють наносити фактично будь-які зображення, і при цьому кольоровий друк коштує досить недорого і може стати додатковим засобом реклами виробника.

Підприємство Волинь Трейд Пак займається виробництвом, оптовою та роздрібною торгівлею пакувальних матеріалів. Купити мішки паперові клапанні (мішки закриті) можна за вигідними цінами, оскільки в даному випадку Ви співпрацюєте безпосередньо з виробником, а не дилерською компанією. Продукція відповідає нормам і виробляється на високоякісному комп'ютеризованому обладнанні. Контроль якості ведеться на всіх етапах виробництва, починаючи від підготовки сировини і закінчуючи нанесенням графічних зображень. Співпрацюючи з підприємством Волинь Трейд Пак, Ви отримаєте високоякісну продукцію за вигідною ціною.


Пакування клапанних паперових мішків

Мішки паперові клапанні формуються у пачки 25-50шт. Згодом укладаються на дерев’яні піддони по 5000-7500шт. Після цього паперові мішки на 48 годин потрапляють у вентиляційну сушильну камеру. А паперові мішки з поліетиленовою вставкою зберігаються у камері близько 120 годин. Далі піддони з тарою обертаються поліетиленовою стрейч плівкою та обв’язуються пакувальною стрічкою. У місцях з’єднання кінці обв’язувальних матеріалів закріплюються пряжками.

Дана пакування надійно захищає продукцію від пошкодження при навантажувально-розвантажувальних роботах і транспортуванні. За узгодженням зі споживачем можливі інші способи пакування паперових мішків, але за умови збереження їхньої цілісності.

"Справа не в тім, правий споживач чи ні, а в тім, як ви реагуєте на його проблему і вирішуєте її.", - Джеффрі Гітомер