Паперова продукція для HoReCa

 

Паперова продукція для HoReCa

Паперова продукція для HoReCa.Все частіше заклади харчування впроваджують у себе систему харчової безпеки ISO та HACCP. Це зобов’язує суворо дотримуватись певних культур та безпечності харчових продуктів. Відповідно до вимог законодавства до кінця 2019 року всі оператори ринку, що працюють у сфері виробництва й обігу харчових продуктів, мають впровадити систему аналізу ризиків і контролю критичних точок НАССР, завдяки чому оператор ринку підвищує безпечність харчових продуктів.

В свою чергу якісно, швидко та за доступну ціну виготовляємо для барів, готелів, ресторанів та кафе паперову продукцію з екологічно-чистого крафт паперу відомих світових брендів

Зокрема ми виготовляємо паперові сети, плейсмати з крафт-паперу, підтарільки одноразові паперові, крафтові меню, скатертини одноразові з крафт-паперу, одноразові паперові конверти під столові прибори. І також нову ефективну, популярну та ефектну фішку для ресторанів, барів та реберень це одноразові слюнявчики з крафт-паперу, фартухи паперові, нагрудники одноразові з паперу. Паперові фартухи та слюнявчики виготовляються вологостійкого крафту. Завдяки цьому ваш одяг буде захищений від різних плям та потьоків. Жирні ребра, стейки та шашлик, соус від бургера, сік від чебурека, варені раки та інші морепродукти вже не завдадуть Вам клопотів на неприємностей. Ви під надійним захистом.

Спеціально для Вашого закладу при мінімальній партії 5000шт ми нанесемо високоякісне кольорове зображення, інформацію чи логотип. Це буде слугувати ефективним рекламним носієм, підкреслюючи своєрідний фірмовий стиль Вашого закладу.

Паперові коврики до авто

Для автомийок та хімчисток та салонів машин – паперові коврики в авто. Паперові килимки в авто виготовляються із спеціального вологовідштовхуючого паперу. Завдяки цьому після мийки авто чи після хімчистки даний паперовий килимок можна використовувати кілька днів.
Також коврик з крафт-паперу використовують в автоцентрах та стаціях техобслуговування для захисту килимового покриття при ремонтних роботах. При мінімальній партії 500шт на якісну паперову основу нанесемо будь-яке зображення та інформацію.